FURNITURE / Tables / Coffee table 9769215

nr 976 9215

COFFEE TABLE

med tidningshylla, teak, längd: 93 cm, djup: 52 cm, höjd: 57 cm, slitage, skador.

med tidningshylla, teak, längd: 93 cm, djup: 52 cm, höjd: 57 cm

Condition: slitage, skador

400

SEK 800

Monday August 24 2015
at 20:13:09